- Miejsce postoju
- 76133 Karlsruhe, Kaiserstr. 241 a/ Keller/ Umkleide
- Opis
- 1-/2-/3-drzwiowy, częściowo w. ławka do siedzenia, częściowo uszkodzona, lakierowana na szaro
- Składanie ofert od:
- EUR 50
- Zlecenie:
- NetBid Industrie-Auktionen AG
Typ oferty
Auction PremiumAktualna oferta:
- Cena startowa:
- EUR 50
- Cena minimalna:
- EUR 50
- Koniec aukcji:
- 15.07.2024
10:23 - Czas do końca:
- 11 Dni
- Liczba ofert:
- 0 Oferty
- Status:
- aktywny
- Numer oferty:
- V17700-156
- Prowizja
- 18,00%
10 Szafki z blachy stalowej
Numer oferty: V17700-156
Zaloguj się
Zanim oddasz ofertę musisz się zalogować.
* Oferta i limit będą powiększone o prowizję i podatek.
Oferta nie zawiera kosztów dostawy. W twojej kalkulacji dolicz dodatkowe koszty demontażu, transportu, ubezpieczenia, itp.
Oferty od 5.000 EUR wymagają potwierdzenia bankowego (dotyczy to również innych aukcji).
Szczegóły Szafki z blachy stalowej
Kontakt
Ingo Weyand Tel: +49 173 7187000, Email: weyand@netbid.com.
Oferty (0 Oferty)
Data godz. Oferta Oferent